Badanie sprawozdań finansowych spółek notowanych na GPW

Audyt środków pomocowych

Audyt projektów dofinansowanych z UE

Ankiety do oferty na badanie

Badanie sprawozdania finansowego
wypełnij ankietę»

Badanie skonsolidowanego sprawozdania finansowego
wypełnij ankietę»

Audyt projektu dofinansowanego z Unii Europejskiej
wypełnij ankietę»

Kariera

 

DORADCA Auditors Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko asystenta biegłego rewidenta w siedzibie naszej firmy w Gdańsku.

Chcielibyśmy zaprosić do współpracy osoby zainteresowane pracą w branży audytorskiej, lubiące pracę w zespole i nie bojące się nowych wyzwań oraz pragnące rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności. Grono ekspertów naszej firmy otworzy przez Państwem kulisy pracy w dziedzinach takich jak rachunkowość, badanie sprawozdań finansowych, podatki, Międzynarodowe Standardy Rachunkowości. Zatrudnione osoby będą uczestniczyć między innymi w badaniach sprawozdań finansowych, audytach projektów finansowanych ze środków pomocowych, usługach księgowych.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • ukończone lub rozpoczęte studia wyższe (dodatkowym atutem będzie specjalność w zakresie zbliżonym do działalności naszej firmy),
  • znajomość języka angielskiego,
  • dokładność i dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie oraz umiejętność szybkiego zdobywania wiedzy,
  • dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych na terenie kraju,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości lub audytu, ale nie jest to warunek konieczny,
  • dobra znajomość Microsoft Word i Excel.

Oferujemy:

  • ciekawą i przynoszącą satysfakcję pracę,
  • dobrą atmosferę w zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i uzyskania tytułu biegłego rewidenta.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 20 lutego 2019 r.

Administratorem Pani/Pana danych jest DORADCA Auditors Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-266), ul. Grunwaldzka 212. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb kolejnych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale jednocześnie konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.