Badanie sprawozdań finansowych spółek notowanych na GPW

Audyt środków pomocowych

Audyt projektów dofinansowanych z UE

Ankiety do oferty na badanie

Badanie sprawozdania finansowego
wypełnij ankietę»

Badanie skonsolidowanego sprawozdania finansowego
wypełnij ankietę»

Audyt projektu dofinansowanego z Unii Europejskiej
wypełnij ankietę»

Kariera

 

DORADCA Auditors Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko asystenta biegłego rewidenta w siedzibie naszej firmy w Gdańsku.

Chcielibyśmy zaprosić do współpracy osoby zainteresowane pracą w branży audytorskiej, lubiące pracę w zespole i nie bojące się nowych wyzwań oraz pragnące rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności. Grono ekspertów naszej firmy otworzy przez Państwem kulisy pracy w dziedzinach takich jak rachunkowość, badanie sprawozdań finansowych, podatki, Międzynarodowe Standardy Rachunkowości. Zatrudnione osoby będą uczestniczyć między innymi w badaniach sprawozdań finansowych, audytach projektów finansowanych ze środków pomocowych, usługach księgowych.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • ukończone studia wyższe (dodatkowym atutem będzie specjalność w zakresie zbliżonym do działalności naszej firmy),
  • znajomość języka angielskiego,
  • dokładność i dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie oraz umiejętność szybkiego zdobywania wiedzy,
  • dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych na terenie kraju,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości lub audytu, ale nie jest to warunek konieczny,
  • dobra znajomość Microsoft Word i Excel.

Oferujemy:

  • ciekawą i przynoszącą satysfakcję pracę,
  • dobrą atmosferę w zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i uzyskania tytułu biegłego rewidenta.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 września 2016 r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez  DORADCA Auditors Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest DORADCA Auditors Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 212. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.