Ankiety do oferty na badanie

Badanie sprawozdania finansowego
wypełnij ankietę»

Badanie skonsolidowanego sprawozdania finansowego
wypełnij ankietę»

Audyt projektu dofinansowanego z Unii Europejskiej
wypełnij ankietę»

W czasach szybko postępujących zmian na globalnym rynku, wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorców.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie audytu połączone ze stałym naciskiem na podnoszenie kwalifikacji ekspertów procentują wysoką jakością oferowanych usług.

Jednym z podstawowych atutów firmy jest partnerskie podejście do Klientów. Szanujemy ich czas i pieniądze oraz doradzamy, jak przezwyciężać problemy. Na bieżąco dostarczamy im rozwiązania szeregu zagadnień podatkowych i księgowych. W swojej pracy łączymy nowoczesne techniki audytu z doświadczeniem i praktyką.

DORADCA Auditors Sp. z o.o. jest firmą audytorską, która funkcjonuje od 1993 roku. Podstawowy przedmiot naszej działalności to badanie sprawozdań finansowych, badanie bilansu, audyt dotacji finansowanych ze środków Unii Europejskiej, audyt innych środków pomocowych. Jako biegli rewidenci wykonujemy również usługi audytorskie, takie jak due diligence, wyceny firm, doradztwo w zakresie przekształcenia, podziału i połączenia przedsiębiorstw, prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz doradztwo finansowe, doradztwo księgowe i podatkowe.

Nasza Spółka powiązana jest z DORADCA Consultants Ltd. Sp. z o.o. z Gdyni, jedną z najstarszych i najbardziej renomowanych w Polsce firm konsultingowych.

g -

 


 

Chcesz otrzymywać nasz Newsletter dla firm opisujący zmiany w przepisach księgowych i podatkowych?

g -Newsletter przeznaczony jest wyłącznie dla firm, a nie dla osób fizycznych. Nie będziemy przesyłać w nim informacji handlowych. Warunkiem otrzymywania newslettera jest podanie adresu e-mail, a następnie potwierdzenie wyrażonej chęci poprzez kliknięcie w link w otrzymanej wiadomości pocztowej. Zapewniamy, iż Państwa firmowy adres e-mailowy będzie w pełni bezpieczny. Istnieje możliwość łatwego wypisania się z listy odbiorców newslettera poprzez kliknięcie w odpowiedni link w jego treści.